Talktime with *D* #2

23. září 2015 v 17:59 | *D*
Ahoj♥
Dnešní článek bude po měsíci talktime,protože Vám toho chi docela dost zdělit.. Takže jdeme na to! :)

1. škola, články
tyto 2 sice úplně rozdílná témata spolu stááršně souvisý, jelikož už je škola a už není tolik času, tak články nevychází zas tak často :( budeme/budu se snažit články více psát a předepisovat si je,ale poprosila bych i Vás o nějaké tipy na články, jelikož někdy článek chci napsat,ale nevím o čem:/ Můžete mi nápady nebo Vaše prosby na články napsat do komentářů nebo na email (timeforbeauty.TFB@gmail.com, denisa.machovcova@seznam.cz)

2. outfity?
Hodně jste si psaly o další outfit week, atak se Vás chci zeptat kdy ho mám udělat.. Jestli už tento týden nebo až někdy déle..

3. Halloween série?
Chtěla jsem se zaptat zda vy jste měli zájem o HALLOWEEN SÉRII a popřípadně odkdy bych jí měla začít psát (zveřejňovat). Napadlo mě,že bych mohla udělat různé DIY, líčení atd.. Ale jen pokuď budete vy chtít :)

4. ASK?
Ráda bych začala psát ask,ale nemám otázky.. ASK timeforbeauty je nahoře na blogu tak tam mi prosím pokládejte otázky tam nebo pod tento článek do komentářůů :) Teda pokuď chcete ask .. myslím si,že je to dobrý článek a aspoň se něco o mně zase dozvíte :)

5.Gramatika
Chtěla jsem se omluvit za gramatiku v článcích,ale já nejsem nějaký velký chytrolín,takže chyby tam budou vždy :( Snažím se to po sobě kontrolovat,ale i tak ...

6. Top songs už není?
Další téma je top songs..
|Top songs už dloouho nebylo a tak jsem se Vás chtěla zeptat jestli ho mám obovit, jelikož na tento tip lánku nebyly moc ohlasy tak už se mi ani nechtěl nějak psát, aproto se Vás ptát jestli ho mám psát nebo ne :)

A to je vše, je to docela dlouhé,ale potřebovala jsem Vám toho hodně zdělit tak doufám,že jste to dočetli až sem a pokuď jo tak do komentů naište BOREC ....

No nic já se s Váa loučím Páááá *D* ♥♥♥♥♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 timeforbeauty timeforbeauty | 23. září 2015 v 18:04 | Reagovat

Náš ASK.fm najdete i v auktálních odkazech, pod "a sem mi polož otázku" :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama