Říjen 2015

Halloween tutorial/loutka

24. října 2015 v 14:15 | *D* |  Tutorials
Ahoj♥
Dneska tu asi poslední Halloweenský tutoriál a to na loutku. Sice na tento kostým je spoustu tutoriálů všude po internetě,ale já jsem Vám chtěla ukázet mojí verzi.. Tak asi jdeme na to♥!

Halloween make-up tutorial

20. října 2015 v 15:44 | *D* |  Tutorials
Ahoj♥
Dneska jsem si připravila další makeup tutorial na halloween a popravdě nevím jak ho pojmenovat :/ Nevěděla jsem co mám udělat a tak mě napodlo si udělat oči na oči :D Tento tutorial je vážně ultra jednoduchý tak doufám,že se bude líbit :)

žít život pozpátku? - téma týdne

12. října 2015 v 14:53 | *D*
Ahoj♥
Představte si jak by se asi žil život pozpátku..já si ho představuji asi takhle: nerodili by jsme se z máminýho břicha,ale rodili by jsme se z hrobu a to ještě pěkně staří. Jako "malí" bychom vše věděli,byli byjsme chytrý,protože jsme vlastně už školu dochodili :) Nemuseli by jsme se umět učit chodit, tady akorát by jsme nemohli chodit třeba tak rychle..ale co..Vlastně na narozeniny by ždy 1 rok ubyl :) Teď si třeba vemte,že např babičky život by šel dozadu tak asi nějak si to představuji. Postupně by jsme mládli až by jsme byli mladí tak,že by jsme neuměli chodit,mluvit ani nic takového.. Sice nevím jak by se umíralo,ale to si můžete domyslet jak chcete.. myslím,že život pozpátku by nebyl moc hezký a nikdy ho nechci zažít, i když své výhody by to mělo :)

http://timeforbeauty.blog.cz/ -----) podívej se i na mé další články :)

XOXO *D*

Schopnost lišit se/ téma týdne

11. října 2015 v 9:21 | *D*
Ahoj♥
dneska jsem se rozhodla napsat téma týdne,protože mně docela téma zaujalo...

Myslím si,že je strašně málo lidí,kteří se odsebe liší nebo spíš,kteří chtějí být jiný.. Podle mně jich je jen pár. Všichni přece chtějí zapadnout do kolektivu a proto radši se neliší... Ale nevím zda toto je správné.Podle mně je lepší být sám sebou, a mít svůj vlastní styl oblékání a nenechat si dotoho kecat nikým jiným jen proto,protože jemu se to tričko nelíbí.Samozřejmně i já chci zapadnout a nechci se moc lišit,ale když se mi něco líbí (např. sukně s laclem,ktera se moc nenosí) tak si to vezmu nehledě na to,že jiní na mně divně koukají a já se odnich liším :)

Divné věci o mně #1

7. října 2015 v 14:56 | *D*
Ahoj♥
Dnes jsem se rozhodla udělat divné věci o mně :) Doufám,že se Vám článek bude líbit a to je asi vše takže jdeme na článek! :)

I♥ fall TAG

5. října 2015 v 8:00 | *D* |  TAGy
Ahoj♥
Dneska jsem pro Vás napsala I♥ fall tag, tento TAG je přeložen z angličtiny a některé otázky tam nejsou,protože tu nemáme jejich tradice atak. Jinak jste si mohli všimnou,že je změněn desing blogu tak doufám,že se Vám aspň trochu líbí a dejte mi vědět,který byl hezčí :)
No nic jdeme na článek!

Růžové líčení

4. října 2015 v 7:59 | *S*
Ahoj 😃. Nejprve se chci omluvit, že jsem déle nevydávala články --> měla jsem rozbitý notebook.

Dnešní článek je fotka mého líčení pro Vaš inspiraci. Tak snad se líbí 😘
Sugarskull - Halloween make up tutorial!

3. října 2015 v 11:06 | *D* |  Tutorials
Ahoj♥
Dnes jsem si pro Vás připravila už halloweenský článek a to tutoriál na sugarskull.. Tak doufám,že se Vám to bude líbít a pokud máte zajém abych udělala tutoriál přímo na určitou masku tak mi napište dolů do komnetářů :)
Jdeme na to!