Jak používat Quizlet?

11. ledna 2016 v 8:08 | *S*
Ahoj,
dneska jsem pro Vás napsala slibovaný návod na stránku Quizlet. Pokud nevíte o co jde a nečetli jste minulý článek, tak ho naleznete --> zde.
Teď už jdeme na samotný návod, jak Quizle používat.

Myslím si, že nemusím ukazovat, jak stránku Quizle vyhledávám :D, to každý určitě znáte. Takže si otevřeme stránku https://quizlet.com , nebo klikneme ---> zde. Jsme na stránce Quizlet.
1. věc, kterou musíme udělat - přihlásit se. To lze pomocí Googlu, Facebooku nebo emailu. (Na obrázku Vám vždy žlutou barvou vyznačím to, očem se právě "bavíme")Jsme přihlášeni a jdeme vytvořit kartičky. Klikneme na Cream a Study Set


Vyplníme nadpis kartiček (žlutá), termín - 1. strana kartičky (oranžová), definici - 2. strana kartičky (fialová). Karltiček můžeme mít libovolné množství.


Pokud již máme hotové všechny kartičky, které jsme chtěli udělat klikneme na tlačítko Save. - ( já mám na obrázku tlačítko Done, jselikož jsem si kartičky nepsala teď ale dala jsem jen upravit kratičky. Nicméně tlačítko vypadá stejně :) )


Teď nás bude zajímat tato lišta. Na liště jsou "nástroje" a hry k učení.


Klikneme na Flashcards (1. v zakroužkovaným)
Zobrazí se nám jedna ze zadaných kartiček. Odpovíme na ni a klikneme na ni. Tím se nám zobrazí odpověď


To by bylo k ukázce Flashcards vše. Jdeme na learn (2. zakroužkovaným)


Ve Flashcards/lear Vám naskočí buť definice, nebo termín a vy musíte doplnit 2. stranu kartičky (žluté zakroužkováníú Poté kliknete na Answer (zelené zakroužkování). Vlevo (fialová) vidíte Váš výsledek: kolik kartiček ještě zbývá, špatné odpovědi, správné odpovědi.


Po zmáčknutí tlačítka Anser se Vám objeví buť Correct/ incorect = správně (vlevo)/špatně(vpravo) -->(žlutá). Pokud je výraz špatně, tak se Vám tam objeví: co jste napsali vy a jak to mělo být (vlevo, červená). Někdy se ale může stát, že to máte dobře, jen máte jiné slovo (PC, to označí jako chybu pokud to není doslova). V tomto případě zmáčkněte - Override - I was right (vlevo, zelená) a přičte se Vám bod, jakobyste to měli dobře. po všech kartičkách se vám objeví tabulka s Vaší úspěšností.Speller 3. v zakroužkovaném


Speller Vám řekne výslovnost slovíčka a vy ho musíte vepsat do bílého obdélníku a potvrdit "entrem". Pokud jste to napsali správně, dá vám to další slovíčko. Pokud jste ale odpověděli špatně, rámeček zčervená a na chvíli se Vám ukáže správná odpověď - tu musíte znova napsat do bílého obdélníčku. na konci se vám zse objeví tabulka s Vašimi výsledky.Test (4. zakroužkované) vám vygeneruje z Vašich kartiček test.


Test je složen ze 3. částí.
1. část (zelená) - Vašim úkolem je doplnit druhou část kartičky
2. část (červená) - vyberte správnou odpověď a), b), c), d)?
3. část (fialová) - vyberte pravda nebo lež
Po vyplnění testu klikněte na Check Answers (oranžová)
zobrazí se Vám výsledek testu
Poslední dvě hry jsem Vám již vysvětlovala v minulém článku. tak doufám, že se Vám návod bude hodit. Ikdyž si myslím, že to všichni chápete i bez něj :D :D

Tak ahoj *S*
:**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama