Duben 2016

Talk time!/proč nebyly články?

11. dubna 2016 v 14:00 | *D* |  Talk time!
Ahoj dnešní článek bude Talk time,protože Vám chci ujasnit,proč nebyly články atak. Takže jdeme na to!


1.) PROČ NEBYLY ČLÁNKY?
začátek roku se mi moc nevydařil,těď v poslední době jsem se strašně zhoršila ve škole a to mi jde vysvědčení na přihlášky,potom někdy v únoru jsem si natrhla sval a musela jsem chodit ob den na ultrayvuk,takže nemůžu pořádně cvičit. Na články mi bohužel nezbyl čas,protože jsem se buď učila nebo jsem byla na ultrayvuku,nebo nebyl nápad. Takže doufám,že jsem Vám to trochu objasnila.


2.) Jinak jsem se Vás chtěla zeptat jestli nemáte nějaký nápad na články,protože mě absolutně došli nápady,nevím co a ni o čem mám psát. Jinak blog je stále aktivní abyjste si nemyslel jen nemám nápady na články a nechci kopírovat lidi kolem sebe,takže strpení,něco snad do příště vymyslím.

3.) strašně bych byla ráda kdyby jste dali odběr na youtubu moji kamáradce,má super videa a podle mě si nezaslouží tolik odběratelů kolik má.

https://www.youtube.com/channel/UCAxEiMgdQjLKwupZC08lUaA?nohtml5=False

A to je asi vše z dnešního talk time,protože nic jinýho jsem Vám zdělit nechtěla,tak někdy příště,čauky♥

Jak nosit/zkombinovat sukni?

9. dubna 2016 v 15:33 | *D* |  Tipy a Triky
Ahoj♥
Dnešní článek budou tipy jak nosit nebo jak zkombinovat sukně,protože když jdu po škole a vidím nějaké holky co mají na sobě,tak musím utíkat pryč. Jinak v příštím článku se dozvíte proč nebyly tak dlouho články.Ještě chci podotknout,že fotky budou foceny doma a budu tam mít takový ten správný víkendový rozcuch tak abyste se nelekly :D Tak a teď už jdeme na outfity!1.)
nebojte se výraznějších sukní,černou "skaterskirt" je už v dnešní době klasika,ale co takhle být originál? Nebojte se zkombinovat sukni se svetříkem,tento je croplý,ale né tolik takže jsem ho zastrčila.K tomu jsem přidala botky na podpatku,ale k tomuto outfitu by se hodily i jaké koliv tenisky,ale já když už sukni tak se vším všudy :) Takže už jste asi pochopily,že toto všechno budou spíše elegantní verze,ale ke všem těmto outfitům jdou sladit i tenisky.Svetřík: nevim
Sukně: Reserved (149Kč)
Boty: Vietnamci (250Kč)
Kabelka: New Yorker (250Kč)2.) Další outfit je takový ležérnější,nebojte se přidat zvláštní ozdobu do vlasů nebo k sukni i košily.Tato čelenka se čím dále více nosí a já si jí úplně zamilovala sice do školy si s ní ještě nevyjdu,ale do města si s ní klíďo výjdu. K tomuto outfitu by se zase hodily tenisky,ale já si vzala lodičky aby outfit nebyl tak ležérní,celkově bych tento outfit pojmenovala trochu jako nějaká statkářka,nebo outfit na statek,ale jde jen o zvyk. Pokud si myslíte,že se ryflové sukně nenosí tak to jste na omylu!

Sukně: Terranova
Košile: Secon hand
Batoh: Humanic (499Kč)
boty: Vietnamci


3.) Sukně lze nosit i na sport,tyto sukně jsou takzvaně tenisové,nosí se hlavně na tenis,ale já je mám velmi ráda i na běh a ostatní sporty,je velmi příjemná. A nebojte se pod těmito "sportovními" sukněmi jsou vždycky kraťásky,k takovéhle sukni se hodí jaké koliv sportovní tílko či triko to je už jenom na Vás. Já mám tyto sukně ráda,doma mám ještě jednu šedou z lidlu.


Triko: A3 sport
sukně: Decathlon (129Kč)
4.) Nebojte se k sukním nosit i croptopy,já jsem zvolila hodně krátký,proto jsem přes něj dala ještě cardigan,jinak jsete si všimli,že si ulítávám na zvláštních sukní,ano to je noje,takže zase další výrazná,neobvyklá sukně.

tady se tvářím fakt divně,ale je to momentka :D


Sukně: Reserved (250Kč)
Croptop: nevim
Cardigan: New Yorker
Boty: VietnamciTak toto jsou všechny mé "rady",takže doufám,že se Vám článek líbil a do omentářů mi napište jaký outfit se Vám nejvíce líbil,tak někdy příště,čauky ♥